Surfařský 1mm neoprénový top s 2mm kuklou

Réf :
8113866
Product plus point
Tílko s kuklou noste jako další hřejivou vrstvou pod kombinézou.
799,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
1mm neopren na trupu. 2mm neoprenová kukla proti freezing efektu.
Volnost pohybu
Top bez rukávů nebrání pohybu rukou.
Kombinovatelnost
Vhodná pod všechny neopreny.

VLASTNOSTI

Rozměry
Neoprenový top + kukla.
Střih
Přiléhavý.
Rukávy
Tílko.
Výhody výrobku
Hřejivost.
Composition
Hlavní materiál : 90.0% neopren, 10.0% polyamid
Tests
Vyvinuto a testováno v centru Hendaye (Francie). Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Vyrobeno pro
intenzivní surfování a bodyboarding ve vodách od 7 °C do 17 °C. Doba pobytu ve vodě: až 3 hodiny.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití opláchněte čistou vodou. Nesušte na slunci.
Storage advice
Skladujte na suchém a větraném místě Mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.
Use restriction
Ideální do vod mezi 7 °C a 17 °C. Až na 3hodinové sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Zůstaňte v teple díky hřejivým výrobkům. Příslušenství odpovídá vždy určité teplotě vody.
Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme kombinézu doplnit o následující výrobky: - v teplých a vlažných vodách (> 17 °C) => nízké neoprenové ponožky. - ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší obuv. - ve velmi studených vodách (7 až -12 °C): vysokou obuv, rukavice, top i kuklu,... Více na decathlon.fr.
Jak si správně vybrat velikost
Neoprenový top musí vaše tělo obepnout. Při zkoušení byste se měli v kombinéze cítit staženi. Jakmile jej namočíte, tento nepříjemný pocit zmizí.
Jak funguje neopren?
Materiál udržuje vrstvu vody u těla: Zadržená voda se pod neoprenem ohřívá a zahřeje vaše tělo. Kombinéza tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.
Materiály
Výrobky Tribord jsou vyrobeny ze 100% neoprénu, který zajišťuje skvělou tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 1 a 2 mm. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.
Nepropustné spoje
Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda neproniká přes švy do kombinézy. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. V namáhaných místech je neopren zesílený, takže je díky tomu nejen pohodlnější, ale také odolnější vůči oděru.
Větruodolnost
Výrobek je vybaven výztuhami a hladkým neoprénem, který zabraňuje pocitu chladu. Ten zlepšuje tepelně izolační vlastnosti výrobku a brání prochladnutí.
Víceúčelový top
Výrobky byly vyvinuty, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Zároveň jsou však vhodné i na další vodní sporty (kitesurfing, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi podél břehu či SUP).
Vyberte si i odpovídající kombinézu!
Modely kombinéz v naší nabídce jsou navíc rozděleny dle teploty vody: do teplých, vlažných a studených vod. Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP). Na stránkách decathlon.cz naleznete celou nabídku kombinéz.
HAUT DE PAGE