Trojramenný bumerang pro praváky

Réf :
8332935
Product plus point
Ideální pro začátečníky, včetně dětí. Krátký dolet usnadňuje chytání.
209,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Snadné použití
Díky krátkému doletu se snadno chytá.
Vzdálenost
Dolet 18 až 20 metrů.
Aerodynamika
Ramena prohnutá dopředu = vzestupná trajektorie letu a snazší chytání.

VLASTNOSTI

Materiál
Plast.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polypropylen
Tests
Řada bumerangů Tribord byla vyvinuta ve spolupráci s mistrem světa v hodu bumerangem. Všechny výrobky testují v praxi odborníci, kteří nám pomáhají stanovit optimální tvar bumerangu, aby se co nejsnadněji házel.
Vyrobeno pro
děti od 8 let a dospělé začínající s házením bumerangu. V prodeji i model pro leváky.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Čistěte hadříkem.
Storage advice
Nevystavujte vysokým teplotám.
Use restriction
Používejte na volném prostranství.

DALŠÍ INFORMACE

Rozměry
Délka ramen: 14 cm. Trojramenný bumerang ze vstřikovaného polypropylenu. Síla materiálu: 4 mm.
Popis
Tento trojramenný bumerang byl vyvinut na základě velmi rychlého závodního bumerangu s přesným letem. Upravili jsme jeho tvar, aby lépe vyhovoval co nejširší škále uživatelů. Rychlost bumerangu jsme rovněž pozměnili. Každé rameno je lehce zahnuté směrem dopředu, bumerang tak má vzestupnou trajektorii letu, což usnadňuje odhad místa dopadu při chytání.
Tvar
Bumerang je ideální pro začátečníky a děti. V případě bezvětří házejte s větším náklonem.
Verze pro praváky a pro leváky
Jako každý bumerang má i trojramenný bumerang Tribord náběhovou a odtokovou hranu. Z tohoto důvodu nemůže být pravotočivý bumerang správně hozen levákem. Proto v prodeji naleznete variantu pro praváky a pro leváky. Náběhová hrana musí při hodu směřovat dopředu (po směru hodu). Na zadní straně naleznete označení, zda se jedná o bumerang pro praváky, či leváky.
Jak házet bumerang
Při hodu musí barevná strana směřovat k uživateli. Postavte se proti větru. Držte bumerang kolmo k zemi. Poté jej nakloňte přibližně o 15°. Hoďte bumerang v úhlu 45° ke směru větru. Upozornění: bumerang neházejte vodorovně se zemí. Tendenci házet bumerang vodorovně jako frisbee mívají často začátečníci. Bumerang v takovém případě vystoupá do velké výšky a poté ihned spadne.
Tipy profesionálů
Pro ještě přesnější trajektorii letu pracujte s úhlem náklonu a hodu. Pro kratší trajektorii a let blíže u země doporučujeme hodit bumerang s menším náklonem, a to zejména v bezvětří. Při silnějším větru můžete na každé z ramen navléct gumičku. Gumičky bumerang zatíží a na konci letu přibrzdí.
HAUT DE PAGE