BIENTÔT ÉPUISÉ

Trojúhelníčkové plavky Mae Island s vycpávkami a posuvnými košíčky

Réf :
8332227
Product plus point
Horní díl dámských plavek s posuvnými trojúhelníky. Nastavitelné za krkem a na zádech. Pružné lemy zajišťují dobré držení. Lehce zpevňující. Vyjímatelné vycpávky, podšití a zřasení.
339,00 Kč*

výhody pro uživatele

Zpevnění poprsí
Lehce zpevňující, vhodné pro malé a středně velké poprsí.
Zeštíhlující efekt
Vyjímatelné vycpávky a zřasený materiál zvýrazňují poprsí.
Rychlé schnutí
Materiál obsahuje polymer, díky kterému plavky rychle schnou.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Dvoudílné plavky – horní díl.
Střih
Trojúhelníčkové plavky.
Vycpávky
Ano.
Kostice
Ne.
Zpevnění svalů
Ne.
Kolekce
Island.
Composition
Materiál: 80 % polyamid a 20 % elastan u kolekcí COLOR BLOCK a ISLAND, 86 % polyester a 14 % elastan u kolekcí FJORD, HONOLUA, KALAO, PHOENIX, PEPSYDOTS a PALMS, 87 % polyamid a 13 % elastan u kolekcí ROSA.
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy, které zaručují jeho kvalitu při sportu: testy pružnosti a stability materiálu, stálosti barev a odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chloru, slunečnímu záření a testy životnosti i po několika praních.
Vyrobeno pro
rekreační vodní sporty. Od 36 do 46.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním použitém výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prášku a bez aviváže.
Use restriction
Nevhodné k častému používání v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Typ postavy
Posuvné trojúhelníky jsou základem bikin, přizpůsobí se většině ženám. Lehce zpevňující. Vhodné obzvláště pro malé a středně velké poprsí. Díky zavazování za krkem a na zádech jsou velmi pohodlné. Odnímatelné vycpávky zvýrazňují křivky. Jsou opravdu velmi pohodlné díky měkkému a pružnému materiálu.
Co je to vyztužení plavek?
Vyztužení horního dílu plavek umožňuje zvýraznit tvar poprsí a zakulatit je bez otisků švů a podráždění, jak tomu bývá u pěnových vycpávek. Tribord myslel na vaše pohodlí a vyztužení použil u většiny modelů dámských plavek. Vyztužení může být vyjímatelné a v tomto případě umožňuje zvýšit nebo naopak snížit objem poprsí až o půl velkosti.
Tyto plavky jsou opatřeny vyjímatelným vyztužením
Vyjímatelné vycpávky umožňují zvětšit či zmenšit velikost poprsí o půl čísla. Zavazování za krkem umožňuje utáhnout plavky podle potřeby a pohodlí. Zavazování na zádech je pružné a poskytuje možnost přizpůsobení dle obvodu hrudníku.
Přizpůsobení
Výhodou posuvných trojúhelníků je možnost uzpůsobení zakrytí poprsí podle velikosti.
Podšívka
Tyto plavky jsou podloženy pod celou plochou trojúhelníku, tím je zabráněno průhlednosti při jejich namočení.
Velikost za sucha a mokra
K zajištění těch nejlepších vlastností ve vodě jsme nuceni vyvíjet naše modely v suchém prostředí, neboť jakmile je materiál namočen, roztáhne se. Doporučujeme vám proto zvolit si správnou velikost. Již při zkoušení musí plavky těsně přiléhat k tělu. Musíte se v plavkách cítit stažená. Elastan obsažený v materiálu se stane ve vodě pružnějším a roztáhne se.
HAUT DE PAGE